Teknik Servis Hizmetleri

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

Dinamik Bilgisayar teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini markaya bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktadır.

Bize (0462) 321 9655/326 5728 numaralı telefondan ulaşabilir, tek bir telefonla markalı - markasız oem ürünlerin, hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

Yıllık Koruyucu Bakım ve Onarım Anlaşmaları

Bilgisayar ve Çevre Ürünleri Teknik Servis Hizmeti

Network, Altyapı ve İnternet kurulumu, Desteği

Çağrı Başına Teknik Servis Hizmetleri
Garanti kapsamında olmayan ve bakım sözleşmesi bulunmayan ürünlere teklif verme/sipariş alma yöntemi ile teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Sözleşmeli Bakım Hizmetleri

Garanti süresi dolan ürünler için müşterinin isteği aynı yönde ise bakım sözleşmesi imzalanarak hizmete müşterinin istediği koşullarda devam edilir. Bakım şartları tamamen müşteri tarafından konfigüre edilir, bu esnada katkımız müşteriye ihtiyaçlarının tespitinde yardım etmek, ihtiyaçlar belirlendikten sonra ise seçenekler sunmaktır.Koruyucu Periyodik Bakım
Meydana gelebilecek arızaları önlemek, cihazların ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmayı sağlamak amacıyla periyodik yapılan müdahale ve kontrollerdir. Periyodik bakımda yapılan işler:Ana ve alt ürünlerin iç ve dış temizliği
Bağlantı kontrolleri
Fonksiyon testleri
Disk temizleme
Virüs kontrolü
Verimi artırmaya yönelik ayarlamalar.Yapılan işler müşteriye rapor edilir ve onay alınır. Periyodik bakım sıklığı üretici firma önerilerine uygun olarak, cihazların bulundukları ortama, çalışma durumuna, müşteri isteğine göre ayarlanır.Süre Taahhütlü Teknik Servis
Müşteri açısından görev kritik olan cihazlar için müşteri isteğine göre arızaya müdahale etme süreleri ve arıza giderme süreleri belirlenebilmektedir.Müdahale süreleri müşteri yerinde sürekli teknik servis personeli görevlendirilmediği durumda, şehir içinde 1 saate kadar inebilmektedir. Arıza giderme süreleri ise müşterinin sahip olduğu makine parkına ve dağılımına göre 2 saate kadar düşmektedir.

Garanti Hizmetleri


Sözleşmeli Bakım Hizmetleri başlığı altında açıklanan hizmetler, satış sözleşmesinde belirtilen şekilde marka bağımsız olarak yerine getirilmekted.
Montaj/Kurulum/Altyapı

Dinamik bilgisayartarafından satılan ürünlerin müşteriye teslim edilmeden önce muayene edilmesi, parça montajı, yazılım ve donanım kurulumları, kullanıcı ayarlarının yapılması hizmetleri şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Dinamik Bilgisayar Exper Bilgisayar Trabzon Merkez Yetkili Servis Noktasıdır.

Bu İçeriği Paylaş